Groszek na Zjeździe Dużych Rodzin 3+

Ponad 1500 osób, inspirujące warsztaty i świetna atmosfera – tak w skrócie można opisać VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin Trzy Plus, który odbył się w dniach 14-16 czerwca w Lubartowie w województwie lubelskim.

Groszek był partnerem tegorocznej edycji wydarzenia. Na spotkanie przybyło aż 200 rodzin z odległych zakątków Polski. Na przybyłych uczestników czekała robiąca wrażenie „Wielka Góra Groszka”, składająca się z worko-plecaków z logo Groszek. Gadżet był entuzjastycznie przyjęty i na każdym kroku można było spotkać osoby z charakterystycznym żółtym workiem na plecach.

Zjazd Dużych Rodzin to wielkie święto radości, koncertów i warsztatów, rozwijających zainteresowania uczestników w każdym wieku. Trzydniowe spotkanie było okazją do atrakcyjnego spędzenia czasu, relaksu i zabawy dla całej rodziny, a także doskonałą sposobnością spotkania znajomych i nawiązania nowych znajomości i przyjaźni. Udział w warsztatach, spotkaniach, koncertach i biesiadach, celebrowanie wspólnych posiłków, zabawa, nauka czy spacer były szansą, by w dzisiejszym świecie dostrzec i docenić wartość rodziny i relacji z drugim człowiekiem.

Powrót