Franczyza

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy

Groszek. W pełni otwarty na współpracę.

Już 2000 niezależnych polskich przedsiębiorców tworzy sieć Groszek. Nasze szyldy możesz spotkać w całej Polsce. Dołączając do Groszka, otrzymasz kompleksowe wsparcie w prowadzeniu swojego sklepu oraz w maksymalizacji przychodu. Sieć Groszek to doświadczeni franczyzobiorcy, którzy wspólnie decydują o przyszłości franczyzy. To rozpoznawalna wśród konsumentów marka, solidny dostawca towaru i nowoczesne rozwiązania budujące siłę niezależnego handlu w Polsce. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak możesz skorzystać na współpracy z nami. Razem możemy osiągnąć więcej!

Groszek. W pełni otwarty na współpracę.

Więcej niż biznes

Więcej niż biznes

Zobacz film

Pełny korzyści

Wstępując do sieci Groszek, prowadzisz swój biznes pod znanym i rozpoznawalnym szyldem. To korzyść zarówno dla Ciebie, bo zyskujesz silnego partnera w biznesie, jak również dla Twoich konsumentów, bo robią zakupy w sklepie, który znają i lubią.

Opieka Doradcy – każdy franczyzobiorca może liczyć na wsparcie dedykowanego doradcy, który dba o standardy sieci i wyższe zyski właściciela sklepu.

Szkolenia – w Groszku zyskasz dostęp do szerokiej oferty szkoleń z trenerem w sklepie, jak również szkoleń online, a także kursów czy studiów podyplomowych.

Proste zamówienia on-line — w Groszku masz dostęp do najnowocześniejszej w Polsce platformy zakupowej eurocash.pl. Dajemy Ci dostęp do zaawansowanych narzędzi, które pozwolą Ci prowadzić biznes z każdego miejsca na świecie. Twoje zamówienie dojedzie wprost pod drzwi sklepu.

Projekt wnętrza sklepu — w Groszku zaprojektujemy Twój sklep, uwzględniając optymalną ścieżkę zakupową klienta i stosując rozwiązania zwiększające koszyk zakupowy. Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu.

Nowoczesne promocje — w Groszku zyskujesz dostęp do promocji pozwalających skutecznie walczyć z lokalną konkurencją. Zyskasz możliwość oferowania klientom atrakcyjnych promocji wielosztukowych typu: 2+1 gratis, drugi –50% itp.

Aplikacja do komunikacji z Twoimi konsumentami — w Groszku możesz być jeszcze bliżej swoich klientów. Dzięki aplikacji Groszek, klienci zobaczą promocje obowiązujące w Twoim sklepie. Oprócz promocji centralnych, będziesz mógł tworzyć własne oferty, wysyłać powiadomienia klientom i odpowiadać na ich pytania zadane przez formularz kontaktowy.

W Groszku zyskujesz min. 5% dodatkowego zysku w kwartale. Za realizację kontraktów, zadań, czy terminowe płatności otrzymujesz wynagrodzenie, którego wysokość zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego zaangażowania w prowadzenie sklepu.

W Groszku oferujemy sprawdzone produkty w dyskontowych cenach dostępne wyłącznie w naszej sieci. Wyróżnia je atrakcyjne opakowanie, atrakcyjna marża. Po produkty sięgają nasi lojalni konsumenci.

W Groszku otrzymujesz dostęp do rozbudowanych narzędzi marketingowych wspierających prowadzenie biznesu. Regularnie otrzymujesz od nas gazetki, banery, plakaty czy billboardy ze świetną ofertą. Oprócz tego organizujemy cykliczne akcje konsumenckie — loterie i konkursy. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube).

Pełny nowoczesnych rozwiązań

Groszek POS
Groszek POS

Dzięki naszemu systemowi sprzedażowemu masz dostęp do promocji pozwalających skutecznie walczyć z lokalną konkurencją. Zyskasz możliwość oferowania klientom atrakcyjnych promocji wielosztukowych typu: 2+1 gratis, drugi –50% itp. Wydrukujesz aktualne ceny na półki i sprawdzisz nadchodzące oferty.

Standardy sklepu Groszek
Standardy sklepu Groszek

Spójna wizualizacja zewnętrzna i łatwo rozpoznawalne materiały reklamowe przykują uwagę konsumenta Twojego sklepu, a dokładnie zaplanowana aranżacja wnętrza sklepu oraz ustawienie towaru pomoże mu odnaleźć się na ścieżce zakupowej.

Aplikacja Groszek
Aplikacja Groszek

Aplikacja Groszek umożliwia Ci dostęp do aktualnych ofert promocyjnych sklepów sieci Groszek. Masz możliwość wyboru swojego ulubionego sklepu na mapie lub poprzez wygodne wyszukiwanie i sprawdzenia godzin jego otwarcia. Dzięki systemowi powiadomień jesteś zawsze na bieżąco z promocjami sklepu.

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia Groszka od innych sieci franczyzowych?

Forma współpracy proponowana przez sieć Groszek działa w modelu tzw. miękkiej franczyzy, co oznacza, że przedsiębiorca ma duży wpływ na kształt prowadzonego biznesu. We współpracy kierujemy się partnerskimi relacjami i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Za wdrażanie proponowanych przez sieć rozwiązań nagradzamy klientów w myśl zasady: im więcej dajesz od siebie, tym więcej zarabiasz.

Jakie warunki trzeba spełniać, aby przystąpić do sieci?

Aby przystąpić do sieci Groszek, należy dysponować lokalem o powierzchni min. 60 m2, prowadzić działalność gospodarczą i stosować się do standardów sieci.

Na jaki okres podpisywana jest umowa o współpracy?

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jakie poniosę koszty z tytułu przynależności do sieci?

Franczyzobiorcy płacą stałą, niezmienną, niezależną od obrotu sieci opłatę kwartalną.

Jakie są obowiązki, które będę musiał wypełniać po przystąpieniu do sieci?

Franczyzobiorcy są zobowiązani do stosowania standardów sieci, respektowania polityki handlowo-promocyjnej oraz współpracy z doradcą klienta.

W jaki sposób składane są zamówienia?

Zamówienia składane są za pośrednictwem platformy zakupowej eurocash.pl.

Czy podpisując umowę, będę musiał zamawiać wszystko w Eurocash Dystrybucja, czy będę mógł zaopatrywać się również u innych dostawców?

Wymagamy zamówień z ECD na poziomie min. 30%, jednak przy wyższej lojalności franczyzobiorca może liczyć na dużo więcej korzyści.

Czy Groszek inwestuje w sklep, pomaga finansowo w budowie, rozbudowie, wyposażeniu sklepu?

Sieć Groszek wspiera finansowo placówki w atrakcyjnych i sprawdzonych lokalizacjach m.in. poprzez umowy inwestycyjne na zakup elementów wyposażenia sklepu.

Jeżeli prowadzisz sklep, walczysz z konkurencją, skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas!