Groszki Szczęścia na 15-lecie!

Groszki Szczęścia

W tym roku sieć Groszek obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji  przygotowaliśmy wielką urodzinową loterię zdrapkową, która rozpocznie się 1 września i potrwa do końca października. Do wygrania tysiące nagród, a wśród nich kultowy Fiat 500.

 

Zasady loterii

 

Do otrzymania zdrapki przez klienta uprawnia dokonanie zakupów za min. 15 złotych, w tym kupienie co najmniej 1 produku jednego z Partnerów loterii. Należy pamiętać, że w loterii nie biorą udziału wyroby tytoniowe i alkoholowe (z wyłączeniem piwa). Jednorazowo konsument może otrzymać nie więcej niż 3 zdrapki lotoryjne na jeden dowód zakupu.

Jeśli w ukrytym polu jest informacja o wygranej, pracownik sklepu powinien odciąć i zachować tą część zdrapki, następnie wydać klientowi nagrodę. Pozostała część kuponu powinna zostać oddana klientowi, gdyż każda zdrapka może wziąć udział w losowaniu nagrody głównej (Fiat 500) oraz 400 nagród dodatkowych.

 

Jak grać o samochód?
Aby wziąć udział w finałowym losowaniu, konsument musi zarejestrować swoją zdrapkę. Może to zrobić na dwa sposoby: wysłać SMS pod numer 70908 o treści Groszek.Nr zdrapki lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.groszkiszczescia.pl. Każdy zakup daje kolejną szansę na wygraną. Należy koniecznie zachować paragon i zdrapkę do czasu losowania nagrody głównej i nagród dodatkowych. Tylko posiadanie obu tych elemntów będzie uprawniało do odbioru ewentualnej nagrody.

Regulamin loterii dostępny na stronie organizatora: www.smolar.pl.

Zachęcamy do udziału w loterii. 

 

Powrót