I Ty możesz zostać Lokalnym Herosem!

14 maja rozpoczynamy akcję „Lokalni Herosi 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”.

 

„Lokalni Herosi” to projekt, dzięki któremu mają Państwo szansę na realizację pomysłu na pozytywną zmianę w swojej okolicy. Do rozdania mamy 100 grantów o łącznej wartości 1,5 mln zł. Wiemy, że doskonale znają Państwo otoczenie, w którym mieszkają. Wiedzą Państwo, że w pobliskiej szkole brakuje komputerów lub lokalna drużyna piłkarska nie ma strojów? A może ławki w miejskim parku wymagają gruntownego remontu? Pomożemy Państwu to zmienić!

 

Projekty będzie można zgłaszać w jednej z 3 kategorii finansowych:

- do 100 000 zł     

- do 50 000 zł     

- do 10 000 zł

 

Obszary tematyczne, w których powinny zawierać się zgłaszane pomysły to: kultura, sport, ekologia, przestrzeń wspólna i pomoc.

 

Start akcji zaplanowany jest na 14 maja. Inicjatywy zbierane będą do 18 czerwca. Aby zaproponować pomysł, należy przyjść do najbliższego sklepu Groszek i zgłosić swoją propozycję.

Po weryfikacji inicjatyw rozpocznie się ogólnopolskie głosowanie na projekty. Głosowanie potrwa 2 miesiące, od 15 sierpnia do 14 października. Przez cały okres trwania głosowania, na stronie internetowej akcji każdy będzie mógł oddać 1 głos dziennie na wybrany przez siebie projekt. Dodatkowo premiowane będą głosy z paragonami za zakupy w Państwa sklepach, dzięki czemu będą Państwo mieli jeszcze większy wpływ na wybór zwycięskiej inicjatywy.

 

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl.

 

Właśnie teraz mają Państwo szansę zostać Lokalnymi Herosa­mi!

 

Powrót