eyJhbGciOiJSUzI1NiIsImtpZCI6IkRBQUZBMjA3MTlEODZGQURBMDIyMUNCMzA4NTc5QTZEMDBCMEI1RTdSUzI1NiIsInR5cCI6ImF0K2p3dCIsIng1dCI6IjJxLWlCeG5ZYjYyZ0loeXpDRmVhYlFDd3RlYyJ9.eyJuYmYiOjE3MTYzMjM1MDksImV4cCI6MTcxNjMyNzEwOSwiaXNzIjoiaHR0cHM6Ly9wYXJ0bmVyLWxvZ2luLm1vanBvcy5wbCIsImF1ZCI6WyJ3d3dhcGlfaXBoIiwiaHR0cHM6Ly9wYXJ0bmVyLWxvZ2luLm1vanBvcy5wbC9yZXNvdXJjZXMiXSwiY2xpZW50X2lkIjoid3d3YXBpX2lwaF9jbGllbnQiLCJqdGkiOiIzNzY5QTY4RTI5RUREMTJEMEUwNkI4OERBMjI2N0VBQSIsImlhdCI6MTcxNjMyMzUwOSwic2NvcGUiOlsid3d3YXBpX2lwaC5mdWxsX2FjY2VzcyJdfQ.AHMuCYSjBFgAhVLQ0nG9qlMNoWZKAZI55tQ53MpAVu-JSB7zba4tPFYtip-QbEkJSukAi4QZ5z_Dx7ZjRNequ4_QxY15YJZgbhinYijUpkMlTZDPUzj4W1O9NNmiWA9hKs1ykjkPCrmrfVIwlnzqGl0yrUqJ90IpFd6bxh6XbOu0nWvS8YJEk3SYMXj4WNoBTUL42n3KtICjbG5VWf7NvmnPXCfmglI4tpKy_GtPHCXwgHLCJQy6bRaezASclmA71ENojs7lnY7ioHdC7WmzPpiF1T4lnt1Eh9sXVqDsg6LlDx6lsh11r_nBTikQoJ1oWMJrkOk7nAXIkUJpgw_8tQ

Aktualności

21.12.2021

Szanuję, nie marnuję! Świąteczna edycja

Okres świąt to czas, kiedy spotykamy się z bliskimi, wspólnie siadamy do wigilijnej wieczerzy oraz świątecznych obiadów. Stoły uginają się od tradycyjnych smakołyków.

Czy wiecie, że wiele z nich wyląduje później w koszu na śmieci? We własnych domach marnujemy ok. 60% żywności!

Food Waste to prawdziwy problem – zarówno ekonomiczny, gospodarczy, ale również społeczny. W ramach kampanii „Szanujemy, nie marnujemy!”, nie tylko pomagaliśmy przedsiębiorcom i klientom, ale daliśmy im narzędzia i zaproponowaliśmy rozwiązania, które pozwalają ograniczyć marnowanie żywności. Również we własnych domach!

Jednym z najlepszych sposobów, który pozwala żyć w stylu Zero Waste, to nauczenie się gotowania z wykorzystaniem niezjedzonych wcześniej posiłków.

Z okazji świąt, przygotowaliśmy dla Was specjalny e-podręcznik, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawostek i dobrych praktyk, ale przede wszystkim wyjątkowe przepisy. Do współpracy zaprosiliśmy partnerskie sklepy detaliczne, które przygotowały receptury ✨

Dowiecie się m.in.:

🎄 jak odpowiednio przechowywać żywność w lodówce, by zatrzymała świeżość;

🎄 jak przygotować święta w duchu less waste;

🎄 jak przyozdobić choinkę ozdobami z żywności, która zostałaby zmarnowana oraz co zrobić z drzewkiem, gdy opadną z niego igiełki.

Przeczytacie również inspirującą rozmowę z Magdaleną Masiak – koordynatorką ogólnopolskiego programu Spiżarnia Caritas.

Przede wszystkim znajdziecie aż 30 kreatywnych, ale również tradycyjnych przepisów 🤩

Zapraszamy do lektury! -> https://grupaeurocash.pl/raport-csr/szanujemy-nie-marnujemy

Szanuję, nie marnuję! Świąteczna edycja
Szanuję, nie marnuję! Świąteczna edycja

Zapisz się na nasz newsletter!

Wtedy na pewno nie ominą Cię najświeższe Groszkowe promocje i akcje konsumenckie.

Uzupełnienie danych oznaczonych jako opcjonalne stanowi zgodę na przetwarzanie danych przez Groszek sp. z o.o. Zgodę można wycofać w każdym czasie np. poprzez wysłanie wiadomości ze stosowną prośbą na adres e-mail iod_groszek@eurocash.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Groszek Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, oraz w celach analitycznych i statystycznych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zapisz się!