Witamy w sieci Groszek !!!

Nowy Groszek w Cekcynie

17 lipca został otwarty kolejny już Groszek w Cekcynie w woj. kujawsko-pomorskim. W dniu otwarcia kolejki tworzyły się już od samego rana. Tego dnia odbywały się liczne degustacje i promocje. Goście częstowani byli słodyczami i wędlinami, a furorę robiła kiełbasa krakowska z grilla.  Nie zabrakło też okolicznościowego tortu. Impreza została bardzo ciepło przyjęta przez okolicznych mieszkańców. Właścicielem sklepu jest Pan Józef Szulc, a prowadzi go kierownik - pani Gosia.

 

 

 

Nowy Groszek w Stawiszycach

2 lipca wakacje rozpoczęliśmy otwarciem sklepu Groszek w miejscowości Stawiszyce w woj. świętokrzyskim. Właścicielem sklepu jest  pana Robert Lewandowski. Przepiękna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień. Pomimo upału, najmłodsi nie poddawali się i w pocie czoła zmagali się we wszystkich przygotowanych konkurencjach. Nie zabrakło również promocji oraz degustacji potraw z grilla. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów.

 

 

Nowy Groszek w Giedlarowie

11 lipca w miejscowości Giedlarowa w województwie podkarpackim miało miejsce otwarcie nowego sklepu z szyldem Groszek. Nowa placówka o powierzchni 250 m2 należy do państwa Andrzeja i Krystyny Kulów. Sklep powstał w nowo wybudowanym budynku i został od podstaw wyposażony i umeblowany. Na uwagę zasługuje bogate stoisko mięsno-wędliniarskie w charakterystycznym czerwonym kolorze.

 

 

 

 

Nowy Groszek w Mogielnicy

  31 lipca odbyło się otwarcie nowego sklepu w Mogielnicy w województwie mazowieckim. Sklep o powierzchni 60m2 należy do pana Mateusza Ziemby. Wcześniej w lokalu tym funkcjonował skep sieci Słoneczko.

 

 

 

 

 

 

Nowy Groszek w Sokołowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W pewnym dniu słonecznym w maju

W malowniczym Sokołowie
Przy ulicy Rynek Mały
Powstał GROSZEK co się zowie.

Dzielne Panie z Panią Prezes
Tak ofiarnie pracowały
I włożyły tyle serca,
Przeciwności się nie bały.

Osiągnęły sukces spory
A my im życzymy teraz
Dziękując za zaufanie
I wyrozumiałość nieraz,

Żeby sklep osiągnął sukces,
Satysfakcję dawał z pracy
Kumulował duże zyski
Ku zadowoleniu Wszystkich.

 

 

Kolejny Groszek w ChojnicachW dniu 26 maja odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Groszek w Chojnicach (woj. pomorskie) na ulicy Gdańskiej. Tego dnia klienci mogli skosztować grillowanych kiełbasek oraz produktów marki Dobry Wybór!.  Firma KPT będąca właścicielem sklepu prowadzi w Chojnicach już 4 sklepy pod marką Groszek, a wkrótce planowane jest otwarcie dwóch kolejnych.

 

Nowy Groszek w Wąbrzeźnie 
21 maja został otwarty nowy Groszek w Wąbrzeźnie na ul. 1 Maja (woj. kujawsko- pomorskie). Sklep należy do pani Sylwii Kozłowskiej. Podczas pierwszego dnia funkcjonowania sklepu największym zainteresowaniem cieszyły się produkty z ulotki przygotowanej z okazji otwarcia placówki. 

 

Nowy Groszek w Łapanowie
W sobotę 27 czerwca odbyło się otwarcie sklepu Groszek w Łapanowie. W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji i promocji. Klienci sklepu mieli okazję wziąć udział w konkursie na największe zakupy, w którym nagrodą główną był rower górski. Ogłoszenie wyników przyniosło wiele pozytywnych emocji. Na terenie sklepu odbywały się ponadto degustacje produktów regionalnych a przed sklepem można było zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. Dla dzieci przygotowane zostały animacje, między innymi malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych.

 

 Nowy Groszek w Augustowie
1 lipca miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Groszka w Augustowie w województwie podlaskim.

Sklep przy ulicy Osiedlowej 9, przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji i niespodzianek.
Na klientów nowego Groszka czekały liczne promocje, upominki oraz degustacje. Maskotka Groszka aktywnie uczestniczyła w umilaniu czasu rozdając balony, słodkości oraz chętnie pozując do zdjęć.

 

 

 

Powrót