eyJhbGciOiJSUzI1NiIsImtpZCI6IkRBQUZBMjA3MTlEODZGQURBMDIyMUNCMzA4NTc5QTZEMDBCMEI1RTdSUzI1NiIsInR5cCI6ImF0K2p3dCIsIng1dCI6IjJxLWlCeG5ZYjYyZ0loeXpDRmVhYlFDd3RlYyJ9.eyJuYmYiOjE3MDE0NDA0MTksImV4cCI6MTcwMTQ0NDAxOSwiaXNzIjoiaHR0cHM6Ly9wYXJ0bmVyLWxvZ2luLm1vanBvcy5wbCIsImF1ZCI6WyJ3d3dhcGlfaXBoIiwiaHR0cHM6Ly9wYXJ0bmVyLWxvZ2luLm1vanBvcy5wbC9yZXNvdXJjZXMiXSwiY2xpZW50X2lkIjoid3d3YXBpX2lwaF9jbGllbnQiLCJqdGkiOiI5MzlGRkQyQTJEREFERkE5QUQ5NkRDMkQ2M0UxRjI3MiIsImlhdCI6MTcwMTQ0MDQxOSwic2NvcGUiOlsid3d3YXBpX2lwaC5mdWxsX2FjY2VzcyJdfQ.iUqMhvJzXnk4AtMX8kMA1c0LMC_iCAn7EWLuu9uLTcEPRqnRt90e-WLpyYncB1AcqT5Ivp13mGwsjfnQY1PY-1Hr0iwRVXOJtw2koF4OlB3KKNL2zgwW9UlK39cSHwj7Gbh8vi1tAKDALPVjqiyvfuiMY-VP5jAYknvDk21sfW6OXVoFQ0WoODSFKYu47h9qHB1PPChqssrFEEY7vGw6mJ8HROM9J9gYWizja-i1N6fn8lxhoOUVLggn7HTb4TkG1GsGhToqzrgq2uoK62PFV970lX9soiHpj9FywpEEhL6I7pFAJHcCxZo8FIOvwfYCvTcBjschU7REX1xa2zapZw

Aktualności

10.02.2015

Witamy w sieci Groszek!!!

W okresie letnim odbyły się uroczyste otwarcia kolejnych sklepów Groszek.

Nowy Groszek w Cekcynie

17 lipca został otwarty kolejny już Groszek w Cekcynie w woj. kujawsko-pomorskim. W dniu otwarcia kolejki tworzyły się już od samego rana. Tego dnia odbywały się liczne degustacje i promocje. Goście częstowani byli słodyczami i wędlinami, a furorę robiła kiełbasa krakowska z grilla. Nie zabrakło też okolicznościowego tortu. Impreza została bardzo ciepło przyjęta przez okolicznych mieszkańców. Właścicielem sklepu jest Pan Józef Szulc, a prowadzi go kierownik – pani Gosia.

Nowy Groszek w Stawiszycach

2 lipca wakacje rozpoczęliśmy otwarciem sklepu Groszek w miejscowości Stawiszyce w woj. świętokrzyskim. Właścicielem sklepu jest  pana Robert Lewandowski. Przepiękna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień. Pomimo upału, najmłodsi nie poddawali się i w pocie czoła zmagali się we wszystkich przygotowanych konkurencjach. Nie zabrakło również promocji oraz degustacji potraw z grilla. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów.

Nowy Groszek w Giedlarowie

11 lipca w miejscowości Giedlarowa w województwie podkarpackim miało miejsce otwarcie nowego sklepu z szyldem Groszek. Nowa placówka o powierzchni 250 m2 należy do państwa Andrzeja i Krystyny Kulów. Sklep powstał w nowo wybudowanym budynku i został od podstaw wyposażony i umeblowany. Na uwagę zasługuje bogate stoisko mięsno-wędliniarskie w charakterystycznym czerwonym kolorze.

Nowy Groszek w Mogielnicy

31 lipca odbyło się otwarcie nowego sklepu w Mogielnicy w województwie mazowieckim. Sklep o powierzchni 60m2 należy do pana Mateusza Ziemby. Wcześniej w lokalu tym funkcjonował skep sieci Słoneczko.

Nowy Groszek w Sokołowie

W pewnym dniu słonecznym w maju
W malowniczym Sokołowie
Przy ulicy Rynek Mały
Powstał GROSZEK co się zowie.

Dzielne Panie z Panią Prezes
Tak ofiarnie pracowały
I włożyły tyle serca,
Przeciwności się nie bały.

Osiągnęły sukces spory
A my im życzymy teraz
Dziękując za zaufanie
I wyrozumiałość nieraz,

Żeby sklep osiągnął sukces,
Satysfakcję dawał z pracy
Kumulował duże zyski
Ku zadowoleniu Wszystkich.

Kolejny Groszek w Chojnicach

W dniu 26 maja odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Groszek w Chojnicach (woj. pomorskie) na ulicy Gdańskiej. Tego dnia klienci mogli skosztować grillowanych kiełbasek oraz produktów marki Dobry Wybór!.  Firma KPT będąca właścicielem sklepu prowadzi w Chojnicach już 4 sklepy pod marką Groszek, a wkrótce planowane jest otwarcie dwóch kolejnych.

Nowy Groszek w Wąbrzeźnie

21 maja został otwarty nowy Groszek w Wąbrzeźnie na ul. 1 Maja (woj. kujawsko-pomorskie). Sklep należy do pani Sylwii Kozłowskiej. Podczas pierwszego dnia funkcjonowania sklepu największym zainteresowaniem cieszyły się produkty z ulotki przygotowanej z okazji otwarcia placówki.

Nowy Groszek w Łapanowie

W sobotę 27 czerwca odbyło się otwarcie sklepu Groszek w Łapanowie. W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji i promocji. Klienci sklepu mieli okazję wziąć udział w konkursie na największe zakupy, w którym nagrodą główną był rower górski. Ogłoszenie wyników przyniosło wiele pozytywnych emocji. Na terenie sklepu odbywały się ponadto degustacje produktów regionalnych a przed sklepem można było zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. Dla dzieci przygotowane zostały animacje, między innymi malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych.

Nowy Groszek w Augustowie

1 lipca miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Groszka w Augustowie w województwie podlaskim.
Sklep przy ulicy Osiedlowej 9, przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji i niespodzianek.
Na klientów nowego Groszka czekały liczne promocje, upominki oraz degustacje. Maskotka Groszka aktywnie uczestniczyła w umilaniu czasu rozdając balony, słodkości oraz chętnie pozując do zdjęć.

Witamy w sieci Groszek!!!
Witamy w sieci Groszek!!!

Zapisz się na nasz newsletter!

Wtedy na pewno nie ominą Cię najświeższe Groszkowe promocje i akcje konsumenckie.

Uzupełnienie danych oznaczonych jako opcjonalne stanowi zgodę na przetwarzanie danych przez Groszek sp. z o.o. Zgodę można wycofać w każdym czasie np. poprzez wysłanie wiadomości ze stosowną prośbą na adres e-mail iod_groszek@eurocash.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Groszek Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, oraz w celach analitycznych i statystycznych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zapisz się!