Szkolenia

Zdobywanie wiedzy oraz ciągłe kształcenie są jednym z najważniejszych czynników wpływających na rozwój firm. Z tego powodu posiadamy system szkoleń skierowany do właścicieli i personelu sklepów Groszek.

 

Bezpłatne szkolenia podstawowe obejmują m.in:

  • tematykę technik sprzedaży
  • psychologii postaw konsumentów
  • komunikacji
  • podstaw merchandisingu

 

Dodatkowe szkolenia specjalistyczne pozwalają pogłębiać wiedzę, podnosić kwalifikacje menadżerów i właścicieli sklepów Groszek oraz dostosowywać sklepy do nowych warunków rynkowych. Dodatkowo w ramach współpracy każdy franczyzobiorca ma do dyspozycji wyspecjalizowany i profesjonalnie wyszkolony zespół Doradców Klienta.

Szkolenia dla Franczyzobiorców

Akademia Eurocash

Znany psycholog Hans Zeier powiedział, że "poczatkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie". Tym hasłem kierujemy się organizujac nasze szkolenia. Staramy się więc, aby przekazywana wiedza oraz nowe umiejętności w jak największym stopniu zaspokajały potrzeby naszych Klientów, a poruszane zagadnienia wynikały z faktycznych problemów z jakimi nasi franczyzobiorcy spotykają się na co dzień.

Od 2014 roku prowadzimy na terenie całego kraju szkolenia przeznaczone dla kadry zarządzającej (właścicieli i kierowników) sklepów naszej sieci. Warsztaty cieszą się sporym zainteresowaniem i przyciągają Franczyzobiorców, którym zależy na rozwoju własnego przedsiębiorstwa, podążaniu za nowymi rozwiązaniani, a także dostosowaniem się do zmieniających się warunków rynkowych i oczekiwań konsumentów. Nie bez satysfakcji możemy powiedzieć, że bardzo często uczestnicy, którzy wezmą udziałw szkoleniu, chętnie przyjeżdżają na kolejne. Oznacza to, że zarówno tematyka, jak i proponowane formy warsztatów przypadły do gustu naszym Franczyzobiorcom.